Belirli bir dönem sonunda artık mutfaklarda tadilat ve değişim kaçınılmaz oluyor. Tabi bu durumda mutfak tadilat dekorasyon çerçevesinde hizmetler sunan firmalar arayışına giriliyor. Eğer sizlerde bu tarz bir arayış ile web sayfamıza ulaştıysanız lütfen ayrılmayınız. Çünkü firmamız bu kapsamda profesyonel çalışmalar yapıyor. Üstelik en makul fiyatlar ve en kaliteli malzemelerle projeyi zamanında bitirerek teslim ediyoruz. Tek yapmanız gereken web sayfamızda bulunan iletişim seçenekleri üzerinden firma yetkililerimize ulaşmak olacaktır. Sonrasında süreç kendiliğinden işliyor ve profesyonel ekibimiz öncelikle adresinizde bir fizibilite çalışması gerçekleştiriyor.

Banyo ve Mutfak Tadilatı Uzmanlık Gerektiriyor

Bu fizibilite çalışmasında projenin sürdürmesini sağlayacak notlar alındıktan sonra malzeme seçimine geçiliyor. Elbette takdir edersiniz ki banyo ve mutfak tadilatı gibi bir projede uzmanlık ön plandadır. Bu nedenle hizmet aldığınız firmanın daha önce gerçekleştirmiş olduğu çalışmalarıyla deneyimli olması şarttır. Dolayısıyla firmamızı tercih ederek bu anlamda çok doğru bir karar verdiğinize lütfen emin olunuz. İsterseniz bu kapsamda daha önce gerçekleştirmiş olduğumuz referans çalışmalarımızı inceleyebilir ve fikir edinebilirsiniz efendim.

Mutfak Tadilatı Bizim İşimiz

Adresinizde gerekli incelemeler yapıldıktan sonra bir malzeme listesi çıkarılıyor ve bu malzeme listesi mutfak tadilatı çerçevesinde onayınıza sunuluyor. Çünkü dekorasyonda pek çok farklı malzeme kullanılması gerekebiliyor ve proje dahilinde ilave malzemeler kullanılması söz konusu olabiliyor. Malzeme listesini onayladıktan sonra artık geriye uzman ekibimizin çalışabilmesi için bir zaman aralığı belirtmeniz kalıyor. Sizin belirlemiş olduğunuz tarih aralığında uzman ekibimiz proje sahasında çalışmalarına başlıyor. Şimdi de mutfak dekorasyonu projesinde hangi hizmetleri sunduğumuzu maddeler halinde sıralayalım.

  • Mutfak dolaplarının değiştirilmesi
  • Mutfak tezgahının değiştirilmesi
  • Zemin kaplama (Laminant veya parke)
  • Duvar fayans çalışmaları
  • Proje kapsamında su tesisatlarının yenilenmesi
  • Dekoratif ışıklandırmalar
  • Boya ve badana işlemleri

Şeklinde bir özetleme yapmamız pekala mümkündür. İzin verirseniz bu noktada önemli bir hatırlatma yaparak konumuza devam edelim. Kurumsal hizmetler üreten firmamızın tüm çalışmaları garantilidir ve proje sizlere tam ve eksiksiz olarak teslim edilir. Dolayısıyla proje tamamlandıktan sonra herhangi bir olumsuzluk ile karşılaşmanız durumunda lütfen firmamızı aramaktan çekinmeyiniz. Mutfak tadilat dekorasyon çalışmasında bu alandaki bilgi birikimi ve tecrübesiyle firmamızı tercih ettiğiniz için şimdiden çok teşekkür ediyoruz efendim. Görüşmek dileğiyle esen kalınız.