Zamanı geldiğinde dekorasyon bazen kaçınılmaz oluyor. Eğer sizlerde bu çerçevede anahtar teslim tadilat çalışması için bir araştırma yapıyorsanız web sayfamız doğru adresiniz efendim. Çünkü kurumsal niteliklerde hizmetler üretiyoruz ve projeleri taahhüt ettiğimiz tarihte tamamlayarak teslim ediyoruz. Hizmetlerimizden yararlanmak için tek yapmanız gereken firmamıza ait telefonları aramak ve yetkililerimizden bilgi talep etmek olacaktır. Cazip fiyatlarımız ve kaliteli hizmetlerimiz ile firmamızı tercih ettikten sonra ilk çalışmamız adresinizde gerçekleştirmiş olduğumuz uzman incelemesidir. İncelemeyi gerçekleştiren ekibimizden gelen bilgiler doğrultusunda çalışmalarımıza sizin belirlediğiniz tarih aralığında start veriyoruz. İsterseniz şimdi de dekorasyon ve tadilat kapsamında hangi hizmetleri sunduğumuzu biraz daha detaylı inceleyelim.

anahtar-teslim-tadilat

Dekorasyon Bizim İşimiz

Takdir edeceğiniz gibi dekorasyon maliyet gerektiren bir konudur ve hata yapmamak gerekiyor. Dolayısıyla tadilat çalışmaları için firmamızın tercih edilmesinde büyük yarar olduğunu düşünüyoruz. Çünkü bu alanda gerek bilgi birikimi gerekse teknik ekipman bakımından tam donanımlıyız efendim. Bu çerçevede firmamızdan;

  • Dış cephe mantolama ve yalıtım çalışmaları
  • Daire içi ve dış cephe boya badana
  • Fayans ve parke döşeme çalışmaları
  • Asma tavan uygulamaları
  • Alçıpan uygulamaları
  • İç mimari gerektiren dekorasyon çalışmaları
  • Mutfak ve banyo tadilatı
  • Aydınlatma sistemleri ve elektrik tesisatı yenileme
  • Sıhhi tesisat gerektiren çalışmalar

Şeklinde bir özetleme yapmamız mümkündür. Tabi burada hemen önemli bir hatırlatma yapalım. Sizlerden gelecek dekorasyon talepleri firmamızın bünyesinde istihdam ettiği uzmanların incelemesinden geçiyor. Çünkü hatalı bir çalışma yapılmaması için uzmanlarımız sizleri en doğru şekilde yönlendirecek bilgilendirmeler yapıyor.

Daire İçi Tadilat ve Onarım Çalışmaları İçin Firmamızı Arayabilirsiniz

Elbette tadilat ve onarım çalışmaları belirli bir işleyiş içerisinde sürdürmek zorundadır. Buradan hareketle daire içi tadilat hizmetlerimize başlamadan önce bakım ve onarım gerektiren tüm çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Sözgelimi kırılması gereken tezgâh veya duvarlarda ortaya çıkan deformasyonların onarılması örnek verilebilir. Lütfen başta anahtar teslimi tadilat hizmetleri olmak üzere tüm çalışmalarımız hakkında daha detaylı bilgi için firmamıza ulaşmaktan çekinmeyiniz. 1. sınıf malzeme ve işçilikle en uygun fiyatları firmamızda bulacaksınız efendim. Bu nedenle uzun yıllardır nitelikli hizmetler üreten kuruluşumuzdan fiyat almadan lütfen net bir karar vermekten kaçınınız. Görüşmek dileğiyle esen kalınız.